• Lalki i akcesoria dla dzieci

Lalki – zabawka która towarzyszy każdej małej księżniczce od pierwszych miesięcy życia. Lalka jest uniwersalną zabawką, którą dziewczynki mogą wykorzystać do każdej wymyślonej przez siebie zabawy zaczynając od zabawy w dom, zabawy w sklep , szkołę czy szpital. Ponadto lalki rozwijają u dzieci cechę empatii i opiekuńczości, a także tolerancji do innych nacji. Dzięki dodatkowym akcesoriom jakie oferujemy w naszych zestawach zabawy te staną się jeszcze bardziej urozmaicone!

Lalki bobas, a w szczególności hiszpańskie lalki firmy Llorens to lalki w 100 % wyprodukowane w Hiszpanii, lalki te są wykonane w bardzo wysokiej jakości i dbałością o każdy szczegół. Również ubranka dla lalek są ręcznie robione w Hiszpanii. Wszystko to sprawia, że lalki te są lalkami klasy premium.

Akcesoria dla lalek – tu również oferujemy szeroki wybór akcesoriów. Akcesoria te urozmaicą każdą zabawę, dziecko może poznać swoją lalkę z zupełnie innej perspektywy, dzięki temu ulubiona lalka nigdy się nie znudzi, a same akcesoria to ekstra pomysł na prezent. Jednym z najpopularniejszych akcesoriów dla lalek jest oczywiście wózek. Inne popularne akcesoria to: łóżeczko dla lalek, ubranka dla lalek, smoczki dla lalek a także domki dla lalek.

  • Sklep zamknięty

Trwają pracę modernizacyjne